Nowy Rok z „Jurajskimi Igraszkami”

Nowy Rok z „Jurajskimi Igraszkami”

To już po raz dziewiąty, oddajemy w Państwa ręce nasz ścienny kalendarz. Przez lata zamieszczaliśmy w nich zdjęcia miasta, promocje pomocy dla bezdomnych zwierząt, poprzez kalendarze z akwarelami promowaliśmy rodzimych artystów.

W tegorocznym kalendarzu prezentujemy Zespół Folklorystyczny „Jurajskie Igraszki”. Niech uśmiech, energia i radość członków tego zespołu udzieli się również nam, przez cały 2022 rok. Oczywiście, w kalendarzu znajdują się noworoczne życzenia Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka.

Kalendarz można otrzymać w Referacie Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta. Na Biurze Podawczym wystarczy powiedzieć, że przyszliście Państwo po kalendarz. Ilość kalendarzy ograniczona.

Zapraszamy.

GRU