Rewitalizacja centrum Myszkowa - informacja dla właścicieli posesji i mieszkańców ul. Kościuszki i Plac Dworcowy

Szanowni Państwo, właściciele posesji i mieszkańcy ul. Kościuszki (odcinek drogi od Urzędu Miasta Myszkowa do ul. Plac Dworcowy) oraz ul. Plac Dworcowy w Myszkowie

W związku z realizacją dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn : „Rewitalizacja centrum Myszkowa” Gmina Myszków informuje, że projektanci firmy 4am Architekci s.c., Tomasz Karpiński, Arkadiusz Wróblewski ul. Koszykowa 31 00-553 Warszawa działający na zlecenie Gminy wraz z przedstawicielami ZWiK Sp. z o.o. w Myszkowie i Urzędu Miasta Myszkowa będą przeprowadzali spotkania z właścicielami nieruchomości ww. ulic w celu omówienia i uzgodnienia spraw związanych z projektowaną siecią kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągowej (w tym lokalizacji sięgaczy do projektowanej kanalizacji sanitarnej, lokalizacji przyłączy wodociągowych oraz rozwiązań dot. zagospodarowania wód opadowych i roztopowych) w obszarze zadania inwestycyjnego.

W celu sprawnego załatwienia sprawy prosimy o poświęcenie Państwa cennego czasu i umożliwienie wykonania wizji na terenie Państwa posesji, dokonanie wspólnych ustaleń, oraz spisanie wymaganego oświadczenia z uzgodnień.

Harmonogram w dniach: 7-8 kwietnia 2022 r. w godzinach 09.00-15.00.