Piłkarski dzień dziecka

Piłkarski dzień dziecka

4 czerwca Myszkowski Klub Sportowy „Myszków” zaprosił dzieci na Dzień Dziecka. Był otwarty trening dla wszystkich chętnych, mecz rodzice kontra dzieci, a na zakończenie pikniku, mecz MKS Myszków-Podlesianka Katowice. Dla najmłodszych członków klubu oglądanie i dopingowanie swoich starszych kolegów okazało się nie lada atrakcją.

Wśród zaproszonych gości był również Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak, który wręczył medale zwycięzcom, w rozegranych konkurencjach. „Życzę Wam pasma sukcesów, ale przede wszystkim radości z uprawiania sportu. Niech radość dziecięca towarzyszy Wam jak najdłużej ”- mówił burmistrz Włodzimierz Żak.

Oprócz sportowych zmagań Klub MKS Myszków zaoferował swoim milusińskim zabawy na dmuchańcach, na słodko watę cukrową i rodzinne grillowanie. Niewątpliwe dzień ten należał do udanych zarówno dla dzieci jak i ich rodziców oraz wszystkich członków Klubu.

CZE