Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Dzień Dziecka

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Życzę Wam  kochane dzieci radości dziecięcej i słońca każdego dnia oraz wspaniałej zabawy - tymi słowami Burmistrz Miasta Janusz Romaniuk powitał wszystkie dzieci w niedzielę 31 maja, ze sceny Miejskiego Domu Kultury. Tegorocznym organizatorem Dnia Dziecka był Burmistrz Miasta,który poprzez swoje służby Wydział Promocji Miasta i Dom Kultury zaprosił wszystkie dzieci na super zabawę. 

Na początek  "Batman" i "Spiderman" wyczarowali dla milusińskich różne balonikowe zwierzątka, rozdawane przez "Batmana" przed Domem Kultury. Na scenie zaś, szereg konkursów i zabaw sprawił, że na długo zapełniała się ona dziećmi, a  policyjny pies "Sznupek"  uczył najmłodszych jak przechodzi się przez pasy. Dwa przedstawienia „Kopciuszek” i „Czerwony  Kapturek” wprowadziły wszystkich świętujących w świat bajek. 

Jednak największe zainteresowanie wzbudziły wozy - policyjny i strażacki, które na”kogutach” woziły dzieci zamkniętą na ten czas dla ruchu ulicą 3 Maja. 

Pragnienie gasiły naszym najmłodszym darmowe soczki ufundowane przez firmę „Sokpol”. Nawet słoneczko, dość niezdecydowane, na czas trwania imprezy pokazało swoją uśmiechniętą buzię. Po Dniu Dziecka, naszym dzieciom pozostały zapewne nie tylko kolorowe fotografie, ale i niezatarte wrażenia.

23

WRZ

2014

2370

razy

czytano

1757/2733

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.