"Ekologiczna Misja Kosmiczna"

"Ekologiczna Misja Kosmiczna"

30 maja na deskach Miejskiego Domu Kultury zostało wystawione przedstawienie o charakterze ekologicznym pn. „Ekologiczna Misja Kosmiczna” dla 6-latków z przedszkoli oraz dzieci z klas I i II wszystkich myszkowskich szkół podstawowych.

Spektakl napisała i wyreżyserowała Katarzyna Miklas a zagrali w nim aktorzy-amatorzy ze Stowarzyszenia „Moc Pokoleń” i „Grupy Spontan”. Spektakl został wystawiony 3-krotnie a poruszana była tematyka ekologiczna m.in. jak prawidłowo segregować odpady oraz problematyka smog.

Przedstawienie cieszyło się wielkim zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców naszego miasta, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w nim, ucząc się, śpiewając ekologiczne piosenki oraz segregując odpady do pojemników oznaczonych odpowiednimi kolorami. Spektakle miały charakter interaktywny.

CZE