Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Myszków wysoko w rankingu "Czystego Powietrza"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Myszków wysoko w rankingu "Czystego Powietrza"

Gmina Myszków znalazła się na 57. miejscu na koniec 2021 r. w rankingu gmin programu "Czyste Powietrze". Ranking prowadzony jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W projekcie bierze udział 83% samorządów.

W okresie od 1 kwietnia 2021 do 31 marca 2022 roku w gminie Myszków zostało złożonych 428 wniosków do programu "Czyste Powietrze". Więcej informacji - kliknij tutaj.

Roczny ranking gmin NFOŚiGW - kliknij tutaj.

Przypominamy, że w cyklicznie odbywają się spotkania informacyjne dotyczące założeń programu "Czyste Powietrze", podczas których mieszkańcy mają możliwość zapoznać się z założeniami programu, w ramach którego mogą otrzymać dotację na wymianę źródła ciepła (piece na gaz, pellet, pompę ciepła itp.), instalację centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej, mikroinstalację fotowoltaiczną oraz na termomodernizację budynków, wymianę stolarki okiennej oraz drzwiowej. Ostatnie takie spotkanie odbyło się 21 czerwca br.w Urzędzie Miasta Myszkowa.

Ponadto, od ponad roku działa w Urzędzie Miasta Gminny Punkt Infrormacyjno-Konsultacyjny programu "Czyste Powietrze", w którym pomagamy mieszkańcom wypełnić wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Punkt czynny jest przez 4 dni w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 9:00-11:00 oraz we wtorki od 9:00 do 13:00. Więcej informacji można uzyskać uzyskać również pod numerem telefonu 34 313 26 82 wew. 165, 163 lub 157.

05

LIP

2022

1274

razy

czytano

22/3067

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.