Witaj szkoło!

Życzę Wam, by czas spędzony w szkole był dla Was czasem nauki, poszerzania wiedzy, ale i czasem realizacji własnych zainteresowań, a dla tych najmłodszych był też czasem zabawy. Nauczycielom zaś życzę, by uczniowie spełniali Wasze oczekiwania, by praca sprawiała Wam zadowolenie - mówił Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak na inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej Nr 3 i 5, kierując za ich pośrednictwem życzenia dla całej braci szkolnej i nauczycieli w naszym mieście.

By szkoły mogły 1 września otworzyć swoje podwoje, w czasie wakacji gmina wykonała niezbędne naprawy, remonty, malowania na łączną kwotę ok. 800 tys. zł.

WRZ