Od 1 stycznia zmiana numerów rachunków bankowych do opłat za gospodarowanie odpadami

Z dniem 1 stycznia 2023 r. zmianie ulegną indywidualne numery rachunków bankowych przeznaczone do dokonywania opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

Przypominamy, że od 1 stycznia 2023 r. aktywne będą już tylko nowe rachunki bankowe w Banku BNP PARIBAS. W związku ze zmianą banku wprowadzone zostały nowe indywidualne numery rachunków bankowych, służące do rozliczeń opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

UWAGA! Z dniem 31.12.2022 r. poprzednie rachunki bankowe zostaną zamknięte.

Przypominamy o konieczności zmiany numerów rachunków bankowych w zleceniach stałych.

Ponadto opłatę za odpady komunalne będzie można jak dotychczas uiszczać w kasie Urzędu Miasta Myszkowa.

Miesięczne opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi uiszczane są przez właścicieli nieruchomości bez wezwania, w terminie do 20 dnia każdego miesiąca, którego obowiązek ponoszenia opłaty dotyczy.

GRU