Od 1 stycznia zmiana indywidualnych numerów rachunków bankowych do wpłat

Od 1 stycznia zmiana indywidualnych numerów rachunków bankowych do wpłat

Z dniem 1 stycznia 2023 r. zmianie ulegają indywidualne numery rachunków bankowych przeznaczone do dokonywania wpłat na podatek od nieruchomości, rolny, leśny i podatek od środków transportowych.

UWAGA !!! Decyzje wymiarowe na rok 2023 będą zawierać nowe rachunki bankowe.
UWAGA !!! W przypadku podatku od środków transportowych podatnicy otrzymają pisemną informację o zmianie rachunku bankowego.

Zmianie ulegają również indywidualne numery rachunków bankowych przeznaczone do dokonywania wpłat przez osoby prawne na podatek od nieruchomości, rolny, leśny i podatek od środków transportowych.

UWAGA !!! O nowych numerach rachunków bankowych podatnicy zostaną poinformowani w odrębnych pismach.

Z dniem 1 stycznia 2023 r. zmianie ulega numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat z tytułu: użytkowania wieczystego, opłaty przekształceniowej, dzierżawy gruntu oraz innych opłat lokalnych.

Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy: Bank BNP PARIBAS nr: 76 1600 1462 1746 4218 1000 0001

Wpłat z tytułu opłaty skarbowej należy dokonywać na rachunek bankowy: Bank BNP PARIBAS nr: 11 1600 1462 1746 4218 1000 0007

UWAGA!!! Z dniem 31 grudnia 2022 r. poprzednie rachunki bankowe w Banku PKO BP zostaną zamknięte.

GRU