Ogłoszenie otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2023 r.

Ogłoszenie otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2023 r.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na udzielenie dotacji z budżetu Miasta Myszkowa na realizację zadań pod nazwą: Organizacja uprawiania sportu na terenie Miasta Myszkowa wśród dzieci i młodzieży w 2023 r.”, „Organizacja uprawiania sportu na terenie Miasta Myszkowa wśród seniorów w 2023 r.”

Burmistrz Miasta Myszkowa ogłasza konkurs ofert na udzielenie dotacji z budżetu miasta Myszkowa na realizację zadań pod nazwą:
„Organizacja uprawiania sportu na terenie Miasta Myszkowa wśród dzieci i młodzieży w 2023 r.”

Szczegóły dotyczące otwartego konkursu ofert na udzielenie dotacji z budżetu miasta Myszkowa na realizację zadań - kliknij tutaj.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta Myszkowa w 2023 r.

Burmistrz Miasta Myszkowa ogłasza otwarty konkurs ofert na udzielenie dotacji z budżetu Miasta Myszkowa na realizację zadań w 2023 r.:

„Integracja społeczna poprzez organizację i upowszechnianie kultury fizycznej, sportu, wypoczynku, rekreacji oraz promocji zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Miasta Myszkowa w 2023 r.”

„Wspieranie inicjatyw i działań podejmowanych w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych wśród mieszkańców Miasta Myszkowa w 2023 r.”

„Organizacja przedsięwzięć w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, wspieranie inicjatyw ekologii wśród dzieci i młodzieży oraz ochrona zwierząt na terenie Miasta Myszkowa w 2023 r.”

„Ochrona i promocja zdrowia wśród seniorów i na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu Miasta Myszkowa w 2023 r.”

Szczegóły dotyczące otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta Myszkowa w 2023 r. - kliknij tutaj.

Termin składania ofert do 9 lutego 2023 r. do godz. 15:00.

STY