Nabór wniosków na propozycje zadań do dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

Gmina Myszków ogłasza nabór wniosków na propozycje zadań do dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Dotacja będzie przysługiwała wnioskodawcy posiadającemu tytuł prawny do zabytku (własność / użytkowanie wieczyste / trwały zarząd / ograniczone prawo rzeczowe / stosunek zobowiązaniowy).

Wnioski należy składać do Urzędu Miasta Myszkowa. Do złożenia wniosku służy formularz, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.

Podmiot uprawniony (wnioskodawca) może złożyć wniosek o dofinansowanie w jednej z trzech kategorii:
- do 150 000 złotych,
- do 500 000 złotych,
- do 3 500 000 złotych.

Wniosek należy złożyć na biurze podawczym Urzędu Miasta Myszkowa lub przesłać drogą pocztową przesyłką poleconą na adres: Urząd Miasta Myszkowa ul. Kościuszki 26, 42-300 Myszków, bądź na adres skrzynki podawczej EPUAP /um_myszkow/podawcza w terminie do dnia 09.03.2023 r.

LUT