
miastomyszkow.pl
Nowa
Ostatnie wolne miejsca na dofinansowanie!
30
mar
2023
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miasta Myszków. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
W związku z realizacji inwestycji pn: „Budowa skrzyżowania bezkolizyjnego w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 789 w ul. Koziegłowskiej w Myszkowie wraz z budową przyległego układu drogowego, w zamian za likwidację przejazdu kolejowo drogowego kat. A w km 256,551 Linii Kolejowej Nr 1 w ul. Koziegłowskiej, w ramach projektu pn.: „Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami - etap III." informujemy, że od 7 marca br. na czas realizacji zadania zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu etap 2, polegająca na całkowitym zamknięciu drogi.
W związku z powyższym przejazd kolejowy w Nowej Wsi, w ciągu ulicy Koziegłowskiej (DW789) będzie nieprzejezdny. Na czas realizacji inwestycji, zostały wyznaczone objazdy drogami DW791, DW793 oraz drogami lokalnymi.
Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do wyznaczonych objazdów.
miastomyszkow.pl
Nowa
30
mar
2023
Więcej
miastomyszkow.pl
27
mar
2023
Więcej
miastomyszkow.pl
24
mar
2023
Więcej
miastomyszkow.pl
23
mar
2023
Więcej
miastomyszkow.pl
15
mar
2023
Więcej
miastomyszkow.pl
15
mar
2023
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.