Od 7 marca zamknięty przejazd kolejowy w ul. Koziegłowskiej

Od 7 marca zamknięty przejazd kolejowy w ul. Koziegłowskiej

W związku z realizacji inwestycji pn: „Budowa skrzyżowania bezkolizyjnego w ciągu Drogi Wojewódzkiej nr 789 w ul. Koziegłowskiej w Myszkowie wraz z budową przyległego układu drogowego, w zamian za likwidację przejazdu kolejowo drogowego kat. A w km 256,551 Linii Kolejowej Nr 1 w ul. Koziegłowskiej, w ramach projektu pn.: „Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami - etap III." informujemy, że od 7 marca br. na czas realizacji zadania zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu etap 2, polegająca na całkowitym zamknięciu drogi.

W związku z powyższym przejazd kolejowy w Nowej Wsi, w ciągu ulicy Koziegłowskiej (DW789) będzie nieprzejezdny. Na czas realizacji inwestycji, zostały wyznaczone objazdy drogami DW791, DW793 oraz drogami lokalnymi.

Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do wyznaczonych objazdów.

LUT