Zmiana rozkładu jazdy autobusów linii 2, 4 i 5

Zmiana rozkładu jazdy autobusów linii 2, 4 i 5

Od 12 marca 2023 r. (niedziela) wprowadzona została zmiana rozkładu jazdy linii 4 polegająca na:
- wycofaniu z obsługi przystanku Zawiercka EDEN w niedziele i święta (skutkiem czego odjazdy z Sikorki zostają opóźnione),
- uruchomieniu dodatkowego kursu w dni powszednie z Sikorki do Mrzygłodu o godz. 16:54.

W związku z zamknięciem ul. Koziegłowskiej i budową wiaduktu w Nowej Wsi, od 13 marca 2023 r. (poniedziałek) wprowadzony zostaje objazd dla linii 5. Linia 5 kursować będzie objazdem od tymczasowego nawrotu w rejonie przystanku Wronia/Koziegłowska ulicami Wronią, Nowowiejską i Słowackiego (z powrotem analogicznie). Przystanek Koziegłowska/Słowackiego nie będzie obsługiwany, w zamian obsługiwany będzie przystanek Słowackiego Skwer. Ze względu na wydłużenie trasy przejazdu zmianie ulega rozkład jazdy.

Od 15 marca 2023 r. (środa) wprowadzona zostaje zmiana rozkładu jazdy linii 2 polegająca na:
- opóźnieniu odjazdu w dni powszednie z Siewierza do Myszkowa z godz. 12:40 na 12:50 w celu dopasowania do godzin zakończenia lekcji w szkole w Żelisławicach.

Prosimy o zapoznanie się nowymi godzinami odjazdów.

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej - kliknij tutaj oraz na stronie Związku Powiatowo-Gminnym "JEDŹMY RAZEM!" - kliknij tutaj.