DNI MYSZKOWA 2009 w obiektywie

DNI MYSZKOWA 2009 w obiektywie

Z całą pewnością tegoroczne Dni Myszkowa można zaliczyć do udanych, choć pogoda była bardzo kapryśna. Mieszkańcy Myszkowa i okolic bawili się świetnie.

Sobotnie występy rozpoczęły się blokiem artystycznym z Miejskiego Domu Kultury, na który składał się koncert wokalny solistów ze Studia Piosenki MDK: Jessica Schendzielorz, Jakub Krzymiński, Natalia Struzik, Marta Wikowska, Sylwia Majchrzak. Zaraz po nich zaprezentowali swoje umiejętności tancerze z Zespołu Folklorystycznego „Jurajskie Igraszki” oraz Formacji Tańca Estradowego „POKUSA”. Później scena należała do Przemka Puka  - finalisty telewizyjnego programu „Fabryka Gwiazd”, który rozgrzewał publikę przed występem gwiazdy wieczoru - zespołem KOMBII. KOMBII to zespół, który łączy pokolenia i było to widać podczas koncertu na stadionie miejskim, na którym bawili się zarówno młodsi jak i starsi myszkowianie. Koniec pierwszego dnia Dni Myszkowa 2009 to koncert zespołu ADHD, który jak zwykle dał niesamowity koncert rockowy a zaraz po nim myszkowskie niebo rozbłysło od pokazu sztucznych ogni.
Sobotni dzień to nie tylko estrada, ale także wiele konkursów z nagrodami, karuzele, dmuchańce czy też zjeżdżalnie dla dzieci.

Niedziela również mocno zaakcentowała się muzycznie, a jeśli tak, to nie mogło zabraknąć koncertów zespołów muzycznych z MDK: Psylocybin, 3ZD, Nofles, Za Pięć Dwunasta. Były również konkursy dla najmłodszych i tych nieco starszych. W rytmie disco – polo rozbujał myszkowską publiczność zespół CLIVER a dużą dawkę humoru zaserwował kabaret LIMO. Publiczność bawiła się świetnie. Po kabarecie wystąpiła Ewa Farna – piosenkarka pop-rockowa, zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” oraz laureatka Opolskich Superjedynek 2009 w kategorii Płyta Roku.

Zróżnicowany program tegorocznych DNi Myszkowa sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z Dni Myszkowa 2009.