A jednak potrzeba !

A jednak potrzeba !

Ciągłe, chociaż w sumie nie tak duże jak w innych regionach naszego województwa opady pokazały zasadność co niektórych inwestycji. Mowa o Przedszkolu Nr 2.

Zdjęcia, które zrobiono po dwóch dniach opadów deszczu mówią same za siebie. Przemoknięte ściany i podmokłe podłogi udowadniają, że doraźne środki nie skutkują a budowa drogi wraz z odwodnieniem budynku przedszkola jest inwestycją nieodzowną.

Stracono już bardzo dużo czasu na niepotrzebne przepychanki, szukanie problemu tam gdzie go nie ma i udowadnianie własnych racji. Natomiast racja jest jedna - należy zrobić drogę i odwodnić Przedszkole Nr 2. W przeciwnym razie, do przyszłego budżetu już dzisiaj będzie można wpisać kolejne zadanie - generalny remont Przedszkola Nr 2.