Ferie, ferie i po feriach

Ferie, ferie i po feriach

Już w piątek 25 stycznia skończył  się najprzyjemniejszy czas dla dzieci, czyli dwa tygodnie wolnego od szkoły. Jednak nie wszyscy wyjechali z Myszkowa w góry na narty czy na zimowisko. Nie oznacza to jednak, że ferie w mieście były nudne. Najmłodsi mogli spędzić ciekawie, aktywnie czas a przy okazji mogli się nauczyć np. gotowania, aktorstwa czy też gry na instrumentach. W mieście na dzieci czekało wiele imprez i innych atrakcji.

Na zakończeniu ferii w mieście w Miejskim Domu Kultury dzieci przygotowały bardzo ciekawy program artystyczny, który wysłuchali Burmistrz Miasta Janusz Romaniuk, Przewodnicząca Rady Miasta Urszula Motylewska,  Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Krystyna Jasińska, radne Anna Czyż i Zofia Chwalba.

"Ferie w mieście" przebiegły zgodnie z przygotowanym planem.