Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Zmiany w organizacji ruchu na Al. Wolności

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zmiany w organizacji ruchu na Al. Wolności

COLAS Polska Sp z o.o. jako Generalny wykonawca zadania pod nazwą: „Przebudowa drogi powiatowej nr 3811 S od ronda w m. Postęp do ronda w m. Myszków – Mrzygłód na odcinku ok. 8,5 km – Etap I”, informuje, że dnia 10.10.2023 r. o godzinie 12:00 zostanie wprowadzony kolejny etap Tymczasowej Organizacji Ruchu na al. Wolności.

W ramach wprowadzonej Tymczasowej Organizacji Ruchu, Al. Wolności na odcinku od ronda z drogą wojewódzką nr 791 w miejscowości Postęp do skrzyżowania z ul. Leśną w Myszkowie zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego, za wyjątkiem pojazdów budowy oraz dojazdu do domów przy ul. Czarka.

Na odcinku al. Wolności od skrzyżowania z ul. Leśną do skrzyżowania z ul. Pułaskiego obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy w stronę ul. Pułaskiego. Dojazd do al. Wolności dla mieszkańców, komunikacji autobusowej, służb ratunkowych, służb komunalnych oraz zaopatrzenia działalności gospodarczych, wyznaczony został od strony ul. Pułaskiego, ulicami Piłsudskiego i Leśną.
Objazd al. Wolności dla ruchu samochodów ciężarowych i ruchu tranzytowego wyznaczony został obwodnicą Myszkowa tj. drogą wojewódzką nr 791 i ul. Pułaskiego tj. drogą wojewódzką nr 793.

Ponadto w ramach opisanej powyżej Tymczasowej Organizacji Ruchu, zostaną zlikwidowane wszystkie przystanki komunikacji autobusowej na al. Wolności. Linie autobusowe zatrzymujące się dotychczas na likwidowanych przystankach, będą korzystać z przystanków na ul. Leśnej i ul. Piłsudskiego. Przystanek „Aleja Wolności Pomnik” zostanie przeniesiony na ul. Leśną na przystanek „Leśna/Aleja Wolności”. Przystanki „Aleja Wolności – Grabowa” oraz „Aleja Wolności – Okopowa” zostaną przeniesione na ul. Leśną na przystanek „Leśna – Osiedle”. Przystanki „Aleja Wolności – Szpital” oraz „Aleja Wolności – Sanepid” zostaną przeniesione na ul. Piłsudskiego na przystanek „Piłsudskiego/Leśna”.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

06

PAŹ

2023

3092

razy

czytano

34/3313

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.