Pod okiem mistrza czyli "Pierwszy Krok Bokserski"

Pod okiem mistrza czyli "Pierwszy Krok Bokserski"

„Pierwszy Krok Bokserski” to turniej zorganizowany przez LKS Myszków im. Henryka Średnickiego, wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Fundacją Orły Sportu, Śląskim Okręgowym Związkiem Bokserskim i Krajowym Zrzeszeniem Ludowych Zespołów Sportowych. Turniej odbył się w minioną sobotę, 25 listopada w hali sportowej przy ZS nr 1 w Myszkowie. Gościem specjalnym był Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Turniej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa Włodziemierza Żaka oraz Starosty Powiatu Myszkowskiego Piotra Kołodziejczyka przyciągnął wielu miłośników boksu. Wśród publiczności znaleźli się między innymi: Radni Rady Miasta Myszkowa Beata Pochodnia i Tomasz Szlenk, Kierownik Referatu Promocji, Kultury i Sportu UM w Myszkowie Małgorzata Kitala-Miroszewska, Członek Zarządu Powiatu Myszkowskiego Tomasz Ośmiałowski, którzy wręczyli nagrody uczestnikom.

Walki odbywały się w kategoriach adept, młodzik, kadet, junior.

LIS

2023