Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Jarmark Bożonarodzeniowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jarmark Bożonarodzeniowy

Od 1 do 3 grudnia br. odbywał się w naszym mieście Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie był to pierwszy Jarmark, ale pierwszy w takiej rozszerzonej formie. W 10 domkach wystawiało się ok. 20 wystawców z różnorodnymi artykułami.

Mieliśmy pyszny bigos i żurek przygotowany przez Stowarzyszenie Między Nami, a na deser pyszne ciasta pieczone przez rodziców ze Szkoły Podstawowej Nr 3, cudną ceramikę wystawianą przez Pracownię Ceramiki Stowarzyszenia Dworzec Kultura. Florystki z Myszkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaoferowały odwiedzającym Jarmark piękne stroiki. Wystawcy oferowali wędzone ryby, wyroby wędliniarskie, sery, nawet z francuskiej domowej serowni. Można było kupić wiele świątecznych ozdób, pamiątek i świątecznych upominków.

Jarmark uświetniły koncerty wokalistów Studia Muzyki i Piosenki MDK pod kierownictwem Tomasza Motylewskiego oraz wokalistów Młodzieżowej Orkiestry Muzyki Rozrywkowej MDK pod kierownictwem Tomasza Wójcika i Sebastiana Rucińskiego.

Organizatorami Jarmarku byli: Gmina Myszków - Referat Promocji Kultury i Sportu, Stowarzyszenie „Między Nami” oraz Miejski Dom Kultury. To wspólne duże przedsięwzięcie, możliwe było dzięki sponsorowi Firmie Schumacher Packaging oraz  zaangażowaniu ludzi ze Stowarzyszenia „Między Nami”, pracowników merytorycznych i gospodarczych MDK i UM. Wszystkim serdecznie dziękuję.

 

04

GRU

2023

2051

razy

czytano

36/3348

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.