Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

MUTW informuje

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Myszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku podaje do wiadomości informację od Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Krakowie dotyczącą Programu edukacyjnego dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku pn. "Własność to odpowiedzialność".

Sekretariat w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 18 uprzejmie informuje, iż w okresie od 1 lipca 2009r. do 30 listopada 2009r będzie prowadzić Program edukacyjny dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku pn. "Własność to odpowiedzialność".

Patronat nad realizacją projektu objął Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad.

W ramach realizowanego przedsięwzięcia przewidziano m.in.:

  1. organizację cyklu 10 wykładów dla UTW poświeconych własności prywatnej i prywatyzacji,
  2. organizację konkursu z nagrodami dla słuchaczy UTW w Polsce pn. "Troszczę się o własność" - w załączeniu przesyłamy Regulamin przedmiotowego konkursu zachęcając jednocześnie do jego popularyzacji wśród słuchaczy Państwa Uniwersytetu,
  3. organizacje panel dyskusyjnego poświęconego własności prywatnej i prywatyzacji w ramach XIX Forom Ekonomicznego - Fonom III Wieku w Krynicy Zdroju w dniu 11 września 2009r.,
  4. przygotowanie publikacji poświęconej zagadnieniom własności prywatnej i prywatyzacji oraz jej dystrybucję do UTW na terenie kraju.

Koordynatorem projektu jest Pan Daniel Jachimowicz - prawnik, wykładowca, stały współpracownik Federacji UTW, współautor i koordynator licznych projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych. Dodatkowych informacji o projekcie udziela Sekretariat Federacji UTW w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 18, tel. 18 443 57 08, 696 95 20 16, e-mail: federacjautw@interia.eu.
Wszystkie działania realizowane w ramach niniejszego przedsięwzięcia są bezpłatne dla UTW -serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie oraz przystępowania do Federacji UTW gdyż razem możemy więcej!


23

WRZ

2014

1457

razy

czytano

1793/2736

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.