MUTW informuje

Myszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku podaje do wiadomości informację od Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Krakowie dotyczącą Programu edukacyjnego dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku pn. "Własność to odpowiedzialność".

Sekretariat w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 18 uprzejmie informuje, iż w okresie od 1 lipca 2009r. do 30 listopada 2009r będzie prowadzić Program edukacyjny dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku pn. "Własność to odpowiedzialność".

Patronat nad realizacją projektu objął Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad.

W ramach realizowanego przedsięwzięcia przewidziano m.in.:

1. organizację cyklu 10 wykładów dla UTW poświeconych własności prywatnej i prywatyzacji,
  2. organizację konkursu z nagrodami dla słuchaczy UTW w Polsce pn. "Troszczę się o własność" - w załączeniu przesyłamy Regulamin przedmiotowego konkursu zachęcając jednocześnie do jego popularyzacji wśród słuchaczy Państwa Uniwersytetu,
  3. organizacje panel dyskusyjnego poświęconego własności prywatnej i prywatyzacji w ramach XIX Forom Ekonomicznego - Fonom III Wieku w Krynicy Zdroju w dniu 11 września 2009r.,
  4. przygotowanie publikacji poświęconej zagadnieniom własności prywatnej i prywatyzacji oraz jej dystrybucję do UTW na terenie kraju.

Koordynatorem projektu jest Pan Daniel Jachimowicz - prawnik, wykładowca, stały współpracownik Federacji UTW, współautor i koordynator licznych projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych. Dodatkowych informacji o projekcie udziela Sekretariat Federacji UTW w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 18, tel. 18 443 57 08, 696 95 20 16, e-mail: federacjautw@interia.eu.
Wszystkie działania realizowane w ramach niniejszego przedsięwzięcia są bezpłatne dla UTW -serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie oraz przystępowania do Federacji UTW gdyż razem możemy więcej!