Komunikat dot. uciążliwości zapachowych

Komunikat dot. uciążliwości zapachowych

W związku z pojawiającymi się uciążliwościami zapachowymi informujemy, że Gmina Myszków we własnym zakresie w ramach posiadanych uprawnień jest w trakcie kontroli podmiotów zlokalizowanych w okolicy pojawiających się odorów. Równocześnie prowadzone są kontrole przez posiadający najwięcej możliwości kontrolnych organ ochrony środowiska, którym jest Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach (delegatura w Częstochowie).

O wynikach naszych kontroli i wspólnych wniosków powiadomimy Państwa po ich ustaleniu.

W przypadku posiadania informacji mogących pomóc w ustaleniu źródła pochodzenia nieprzyjemnego zapachu, prosimy o kontakt z Urzędem Miasta.

CZE