Z wyrazami głębokiego szacunku i pamięci

Z wyrazami głębokiego szacunku i pamięci

Prof. dr hab. Lech Szecówka - Kierownik Katedry Pieców Przemysłowych i Ochrony Środowiska oraz Profesor nadzwyczajny Zakładu Spalania i Ochrony Środowiska na Politechnice Częstochowskie. 10.II.2009 roku profesor przyjął bezpośredni nadzór dydaktyczny nad Myszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Programowej Uniwersytetu.

W związku ze śmiercią śp. Lecha Szecówki składam całej Rodzinie w imieniu władz Miasta Myszków, pracowników, słuchaczy MUTW oraz własnym serdeczne wyrazy współczucia oraz łączności duchowej w bólu po stracie najbliższego Państwu człowieka.

Był on człowiekiem dobrym, życzliwym ludziom i pomagającym im w rozwiązywaniu różnych problemów życiowych.

Jego prawy charakter, pogodne usposobienie i poczucie humoru zjednywały mu przyjaciół we wszystkich środowiskach, często już po pierwszym kontakcie.

Otwartość na sprawy miasta i szkolnictwa oraz zaangażowanie w działalność związaną ze społecznością lokalną i kulturą regionu Myszkowa sprawiły, że był on postacią powszechnie znaną i szanowaną. Jestem przekonany, że takim pozostanie w pamięci wszystkich, którzy go znali.

Ufam, że Wszechmogący i Miłosierny Bóg oceniający tych, którzy zakończyli już ziemską pielgrzymkę po ich czynach, przyjmie śp. Lecha do swojej Wiecznej Chwały.

Z wyrazami głębokiego szacunku i pamięci w modlitwie
Burmistrz Miasta Myszkowa

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 10 sierpnia 2009 roku o godzinie 15.00 w kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Myszkowie