Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Młodzież z SP 6 na wycieczce w Ustroniu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Młodzież z SP 6 na wycieczce w Ustroniu

22 sierpnia 2009 r. odbyła się wycieczka do Ustronia w ramach rekompensaty dla dzieci i rodziców poszkodowanych przez nauczycielkę z SP6 Nowa Wieś. Wyjazd spod remizy OSP w Nowej Wsi miał miejsce o godz. 8.00 a nad całą grupą czuwali opiekunowie z MDK: Marta Kozińska oraz Renata Lewandowska. 
Całą wycieczkę osobiście odprawił Burmistrz Romaniuk, pomysłodawca wyjazdu, życząc wszystkim uczestnikom sprzyjającej aury oraz niezapomnianych przeżyć. 

Pierwszą atrakcją całej wycieczki był niewątpliwie Leśny Park Niespodzianek, znajdujący się w Ustroniu – Zawodziu. Malowniczo - uzdrowiskowa okolica obfitująca w wiele atrakcji turystycznych m.in. stację ptaków drapieżnych, obsługiwana przez wykwalifikowanych sokolników wywołała u członków wycieczki fascynację dziką przyrodą. Na rozległym terenie parku, na łonie przyrody można było podziwiać, karmić czy też głaskać dziką zwierzynę. Każdego zachwyciła silna postawa jeleni, sympatyczna natura danieli oraz łagodność saren. Najmłodsi uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w zabawie w kompleksie rekreacyjno-wypoczynkowym, na który składa się m.in. plac zabaw oraz urocze miejsca widokowe. Nie zabrakło również czasu na zakup wszelakich pamiątek. 

Następnie uczestnicy wycieczki udali się do stacji kolei liniowej, gdzie miał miejsce wjazd na Czantorię. Przy górnej stacji kolejowej, na Polanie Stokłosica usytuowany jest Letni Tor Saneczkowy, z którego uczestnicy wycieczki mieli możliwość skorzystać. Po całym dniu, pełnym atrakcji i wrażeń nastąpił powrót do domów.

23

WRZ

2014

1928

razy

czytano

1779/2709

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.