Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Spotkanie Noworoczne Burmistrza z przedsiębiorcami

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie Noworoczne Burmistrza z przedsiębiorcami

Tradycją miasta stały się spotkania noworoczne Burmistrza Myszkowa - Janusza Romaniuka z przedstawicielami lokalnego biznesu oraz instytucji publicznych. Oprócz  zwyczaju złożenia życzeń świąteczno-noworocznych oraz wysłuchania kolęd, spotkanie było także okazją do złożenia podziękowań lokalnym przedsiębiorcom.

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Jadwiga Wiśniewska, Radny Sejmiku Województwa Śląskiego Andrzej Hutnik, Starosta Myszkowski Marian Wróbel, Przewodniczący Rady Powiatu Janusz Jakubiec, Przewodnicząca Rady Miasta Urszula Motylewska, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej Dariusz Caban, Komendant Powiatowy Policji Henryk Sieradzki, media lokalne a przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy.

W imieniu władz samorządowych wszystkich uczestników gorąco powitał i podziękował za przyjęcie zaproszenia Burmistrz Janusz Romaniuk. Burmistrz na wystąpieniu podziękował za trud pracy w roku minionym oraz pogratulował sukcesów tych mniejszych i tych większych.  Jest to zawsze okazja do podsumowania minionego roku i zaprezentowania planów na rok obecny.


Na spotkaniu jak co roku zostały wręczone  Nagrody Burmistrza „Promotor Myszkowa”. Tym razem przypadly one  Międzypowiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Myszkowie za  wspomaganie rodzimej przedsiębiorczości oraz promocję miasta i regionu oraz firmie  Polimer II - za systematyczny, trwały rozwój firmy, najwyższą jakość oferowany produktów. Burmistrz wręczył również dyplom Kupcom  z Hali Targowej w Myszkowie za kultywowanie najlepszych polskich tradycji kupieckich poprzez promocję rzetelnych firm handlowych i ich właścicieli, będących fundamentem polskiej gospodarki.


Po części oficjalnej, w kuluarach była okazja do wymiany poglądów. Spotkanie Noworoczne jest dobrą okazją, aby podziękować wszystkim za współpracę i w świątecznej jeszcze atmosferze - po prostu porozmawiać.

23

WRZ

2014

3488

razy

czytano

1456/2705

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.