Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Rodzinny Piknik "Postaw na zdrowie"

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Rodzinny Piknik "Postaw na zdrowie"

To coroczne wydarzenie, promujące zdrowy styl życia, odbywa się w ramach działania profilaktyki  antyalkoholowej i ma za zadanie propagować zdrowy styl  życia oraz przestrzegać przed uzależnieniami. 

Impreza plenerowa zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Wydział Promocji Miasta, Klub Abstynencki "Jedność" oraz Komendę Powiatową Policji w Myszkowie jest jednym z elementów dużego działania pod patronatem Burmistrza Miasta Janusz Romaniuk jakim jest akcja  „Bezpieczny Myszków”

III Rodzinny Piknik pod hasłem „Postaw na zdrowie” odbył się w minioną sobotę 5 września. Pogoda, która rankiem trochę „postraszyła” popołudniem okazała się łaskawa.
Miłym akcentem rozpoczynającym imprezę było podziękowanie jakie Klub Abstynencki „Jedność” złożył  Burmistrzowi Miasta Januszowi Romaniukowi, za stałą pomoc i zainteresowanie problemami Stowarzyszenia. 
Świętowanie rozpoczęło przedstawienie teatralne „Czerwony Kapturek szuka księcia z bajki” w wykonaniu uczniów ZSP Nr 3. Nie mogło zabraknąć również rodzimego zespołu „Jurajskie Igraszki”.  Dariusz Muszczak – polski armwrestler, zdobywca złotych medali w klasyfikacji OPEN ZAS oraz zwycięzca w siłowaniu  na rękę prawą i lewą w swojej kategorii wiekowej, opowiadał o swojej drodze do mistrzostwa. 

Bardzo się cieszę że, już po raz trzeci  odbywa się Piknik Rodzinny „Postaw na zdrowie”. Profilaktyka antyalkoholowa jest bardzo ważną i zarazem bardzo delikatną dziedziną. Różnorodność spotkań,terapii czy  treningów pozwala  spojrzeć na problem alkoholowy jako problem rozwiązywalny – podsumował imprezę Burmistrz J.Romaniuk.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z III Rodzinnego Pikniku "Postaw na zdrowie"

23

WRZ

2014

1052

razy

czytano

1815/2736

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.