Konsultacje dla MŚP - dostępność funduszy UE

Konsultacje dla MŚP - dostępność funduszy UE

Z inicjatywy Burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka Wydział Rozwoju i Strategii Miasta Myszkowa wraz z Górnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego  w  Katowicach organizuje indywidualne konsultacje dla małych i średnich przedsiębiorców oraz tych którzy dopiero zamierzają otworzyć działalność gospodarczą.

Zakres konsultacji to zasady dostępności funduszy UE oraz możliwości  skorzystania ze szkoleń z zakresu m.in. zasad pozyskiwania środków finansowych  na rozwój przedsiębiorstw.
Konsultacje prowadzić będzie p. Lucyna Sikora, dyrektor Zespołu ds. Doradztwa i Informacji GARR S.A. w dniu 12 i 26 lutego w godzinach 14.00-16.00 w sali nr 106 w Urzędzie Miasta w Myszkowie.
Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu : tel.(34) 313-26-82 wew. 145., odpowiednio do 8 i 20 lutego.

ZAPRASZAMY !!!

WRZ