miastomyszkow.pl
Defibrylator AED dostępny w MOSiR Myszków
5
lut
2026
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miasta Myszków. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
Wersja dla niesłyszących.
Miniony weekend w Myszkowie upłynął pod znakami świątecznej atmosfery i licznych wydarzeń, które przyciągnęły mieszkańców w każdym wieku. Od piątku do niedzieli na parkingu przed Miejskim Domem Kultury odbywał się Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym można było znaleźć regionalne rękodzieło, słodkości, miody, sery oraz wiele innych lokalnych produktów. Dużą atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych, była karuzela wenecka, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
W piątek najmłodsi spotkali się z Mikołajem podczas widowiska teatralno-muzycznego przygotowanego przez Stowarzyszenie Moc Pokoleń. Wieczorem tradycyjnie rozbłysła miejska choinka, a w sali widowiskowej MDK widzowie obejrzeli świąteczny seans „Uwierz w Mikołaja 2”. Tego dnia w galerii MDK otwarto również wystawę ceramiki dziecięcej.
W sobotę odbył się spektakl komediowy „Damski biznes”, który wypełnił salę widzów śmiechem i świetnym nastrojem. Natomiast w niedzielę Mikołaj ponownie zawitał do Myszkowa — tym razem za sprawą kolejnych seansów filmowych w świątecznym klimacie.
To był wyjątkowy, pełen radości i zimowej magii weekend, który wprowadził mieszkańców w przedświąteczny nastrój.
miastomyszkow.pl
5
lut
2026
Więcej
miastomyszkow.pl
4
lut
2026
Więcej
miastomyszkow.pl
2
lut
2026
Więcej
miastomyszkow.pl
2
lut
2026
Więcej
miastomyszkow.pl
30
sty
2026
Więcej
miastomyszkow.pl
29
sty
2026
Więcej
Wyszukaj na stronie
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.
Ukryj moduł.