W hołdzie poległym

W hołdzie poległym

W przededniu uroczystości Wszystkich Świętych, wicewojewoda śląski Stanisław Dąbrowa, członek zarządu Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, wicestarosta myszkowski Jan Kieras, burmistrz miasta Myszkowa Janusz Romaniuk, zastępca burmistrza Rafał Gil, sekretarz miasta Marek Borowik, szef Wydziału Poboru i Uzupełnień Wojskowej Komendy Uzupełnień w Częstochowie kpt. Andrzej Słabosz, komendant powiatowy Policji Henryk Sieradzki oraz zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej Krzysztof Migalski, oddali hołd pamięci tym, którzy stracili życie walcząc o suwerenność i niepodległość Ojczyzny.

Przy grobie wojennych uczestników Powstania Styczniowego, którzy zginęli w październiku 1863 roku na terenie Mrzygłodu oraz pod pomnikiem Ofiar Katynia 1940 r., goście złożyli kwiaty i zapalili znicze.