O bieżących remontach

O bieżących remontach

Firma PRDM Myszków z Żarek wykona do końca bieżącego roku remonty cząstkowe nawierzchni. Umowa na remonty została zawarta z wykonawcą. Koszt remontów to 100 tys. zł. Sprzyjające warunki atmosferyczne sprawiają, że zostaną wykonane również prace związane z remontami dróg gruntowych. 20 tys. zostało przeznaczone na wyremontowanie najbardziej zniszczonych dróg gruntowych.

PPUHD „Urbit” kończy prace związane z remontem drogi przy przedszkolu nr 3 na Pohulance. Wykonane zostały już prace związane z remontem nawierzchni, natomiast na ukończeniu jest budowa chodnika w ciągu tej drogi. Koszt remontu to 31 tys. zł.

Wyłoniono dostawcę na słupki parkingowe, które zastąpią zniszczone bariery łańcuchowe. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma PPH PTS Rabka na kwotę około 6 tys. zł. Nowe słupki pojawią się jeszcze w tym roku.