Pierniki, choinka i nie tylko czyli III Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy

Pierniki, choinka i nie tylko czyli III Świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy

"Niech ta, może i nie największa ale niewątpliwie piękna, a nade wszystko nasza, myszkowska choinka rozbłyśnie nam ciepłym świątecznym blaskiem" – powiedział burmistrz  Janusz Romaniuk, zapalając świąteczne drzewko przed Miejskim Domem Kultury. "Niech święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa czasem rodzinnej radości i miłości".

Symboliczne zapalenie choinki, w blasku zimnych ogni, było punktem kulminacyjnym III Świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, zorganizowanego jak zwykle przez Wydział Promocji UM i Miejski Dom Kultury. Impreza ta, cieszy się coraz większym powodzeniem, gromadząc coraz większą rzeszę, zarówno wystawiających się jak i odwiedzających. Oprócz szkół i Środowiskowych Domów Samopomocy  swoje stoiska zamieścili m. in. rękodzielnicy,  piekarze i indywidualni twórcy. Niebywałą frajdę mieli najmłodsi. Różnorodność i barwność stoisk mogła przyprawić o chęć posiadania wszystkiego. Dźwięki kolęd, mikołajowe czapki na głowach zebranych i zapach piernikowych ciastek wprowadził nas w  najpiękniejszy z okresów, czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z III Świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego