Tak powitaliśmy Nowy Rok

Tak powitaliśmy Nowy Rok

31 grudnia 2009 r. kilkaset osób zgromadzonych przed Miejskim Domem Kultury w Myszkowie wspólnie przywitało 2010 Rok. Przy dźwiękach gorących, sylwestrowych szlagierów mieszkańcy Myszkowa bawili się szampańsko i nawet padający deszcz nie zepsuł tej szczególnej, rodzinnej atmosfery.

Powitanie Nowego Roku to magiczna chwila, w której każdy chce mieć obok siebie bliską osobę. Pod Dom Kultury przyszły więc całe rodziny mieszkańców Myszkowa oraz gospodarz imprezy, burmistrz Janusz Romaniuk wraz z małżonką Sylwią, dyrektor MDK Jarosław Jaskólski z żoną Dagmarą, radny Andrzej Giewon oraz zaproszeni przez burmistrza goście, przedstawiciele Starostwa Powiatowego - radni Zofia i Andrzej Jastrzębscy. Lampką szampana uczcili wszyscy wspólnie wejście w Nowy Rok 2010.

”Dobrych, pogodnych i spokojnych dni życzę Państwu w tym Nowym Roku, niech spełnią się życzenia, a dobry nastrój niech Państwa nie opuszcza” - mówił burmistrz Janusz Romaniuk, wznosząc noworoczny toast. Toastu i życzeń dopełnił deszcz, tym razem pięknych sztucznych ogni, sponsorowany przez Burmistrza Miasta Myszkowa i Starostę Myszkowskiego. A później, już wszyscy zebrani tanecznym krokiem, w rytmie ciepłych melodii, weszli w Nowy rok 2010.

Organizatorem imprezy był Miejski Dom Kultury, a patronat nad nią objął burmistrz Janusz Romaniuk.

Życzymy Państwu Do Siego Roku!

2037