Konsultacje społeczne - budowa sieci światłowodowej

Konsultacje społeczne - budowa sieci światłowodowej

Zgodnie z uaktualnionymi wytycznymi do opracowania Studium Wykonalności dla projektów z zakresu infrastruktury społeczeństwa informacyjnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013, zapraszamy mieszkańców ulic; Koziegłowskiej, Słowackiego, Kościuszki, Pułaskiego oraz ulic przyległych do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w sprawie budowy sieci światłowodowej.

Konsultacje społeczne odbędą się 9 lutego br. (wtorek) o godz. 10.00 w Sali Zamkowej Urzędu Miasta Myszkowa.

Więcej informacji o planowanej budowie sieci światłowodowej w Gminie Myszków znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy również do wypełnienia ankiety dla odbiorców indywidualnych, mających dostęp do internetu oraz planujących posiadać taki dostęp.

1944