Sportowe zabawy na lodowisku

Sportowe zabawy na lodowisku

Burmistrz Miasta Myszkowa, nauczyciele ZSP nr 5 oraz Miejski Dom Kultury po raz kolejny zapraszają do sportowej zabawy na lodowisku.

Już w najbliższą sobotę, 13 lutego od godz. 17.00 na wszystkich miłośników dobrej zabawy, umiejących choć troszkę jeździć na łyżwach na lodowisku przy ZSP nr 5 czekać będzie mnóstwo atrakcji m.in. jazda slalomem przodem między pachołkami, slalom z krążkiem, jazda na czas po kopercie, wyścigi z niespodzianką, mini hokej.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą opiekunowie Sebastian Syrek, Krzysztof Różczka oraz Maciej Świerczewski. Wybierać będziemy również króla i królową zabawy (obowiązkowe przebranie) a dla niejeżdżących na łyżwach, przeciąganie liny na lodzie.

PRZYJDŹ KONIECZNIE I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI !