Jak pozyskać środki z UE oraz napisać biznes plan?

Jak pozyskać środki z UE oraz napisać biznes plan?

Z inicjatywy Burmistrza Janusza Romaniuka Wydział Promocji i Rozwoju Miasta zaprasza na porady z zakresu pozyskiwania środków z UE dla przedsiębiorców z terenu Myszkowa, które odbędą się w dniu 23.II.2010r. (wtorek) godz. 11.00 – 13.00, sala 106 – I piętro UM.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zapisy na porady osobiście lub telefonicznie do dnia 22 lutego br.

Wydział Promocji wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach - filia w Częstochowie zapraszają również na warsztaty szkoleniowe o tematyce: Jak dobrze napisać BIZNES PLAN? Termin warsztarów szkoleniowych: 26.II.2010r. (piątek), sala 106 I p. Urząd Miasta  9.00–13.00.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w warsztatach o tematyce "BIZNES PLAN” zapraszamy osobiście albo telefonicznie na zapisy do dnia 25.02.2010r.
Wydział Promocji i Rozwoju Miasta: parter Urzędu Miasta, pokój nr 20, tel. 034/313-26-82 wew.145.

Porady i warsztaty są bezpłatne !!!