Cała Polska na rowery - XXXII Zlot Klubu PTTK M-2

Cała Polska na rowery - XXXII Zlot Klubu PTTK M-2

W niedzielę 18 kwietnia myszkowski Klub Osiedlowy PTTK "M-2" organizuje XXXII Urodzinowy Zlot Klubowy. Udział w zlocie polega na odbyciu w spacerowym tempie przejażdżki na jednośladzie z dowolnej miejscowości i takie rozplanowanie tempa jazdy, aby w samo południe przybyć do ruin strażnicy jurajskiej w Przewodziszowicach (dzielnica Żarek). Tam odbędą się konkursy zręcznościowe (rzuty lotkami do celu, skok z walizką albo np. nadmuchiwanie balonków na czas); nagrody ufundował burmistrz Myszkowa.
"Na mecie imprezy dla uczestników zlotu pizzeria "Capri" z Myszkowa serwuje gratis posiłek turystyczny. Zapraszamy. Dla turystów będzie okolicznościowa pieczątka, dla zbieraczy pamiątek - okolicznościowa odznaka" - mówi Marian Kotarski kierownik imprezy.

Klub "M-2" proponuje wspólny przejazd na rowerach na odcinku ok. 13 km. Zbiórka w Myszkowie przy ul. Sikorskiego 55 B, wyjazd o godz. 10.00.

Do Przewodziszowic można też przybyć na własną rękę, ale - jeśli uczestnik planuje wystartowac w konkursach - powinien dotrzeć tam najpóźniej o godz. 12.00 w dniu zlotu. Udział w konkursowych zmaganiach nie jest obowiązkowy, ale mile widziany; czekają nagrody przydatne w czasie wycieczek rowerowych
Więcej informacji: www.m2.myszkow.pttk.pl lub u komandora Marian Kotarski tel. 0 600 384 987 albo w czwartek w godz. 18.00 - 19.00 na zebraniu organizatorów w siedzibie klubu PTTK "M-2" przy ul. Sikorskiego 55 B.