Trwają prace budowlane na ulicy Kolejowej i Modrzejewskiej w Myszkowie

Trwają prace budowlane na ulicy Kolejowej i Modrzejewskiej w Myszkowie

Do 20 sierpnia br. konsorcjum firm P.P.H.U. PROSPER INSTAL BUD EKO s.c. i PRDM Myszków Sp. z o.o., które wygrało przetarg na budowę drogi w ulicy Modrzejewskiej w Myszkowie ma zakończyć realizację tej inwestycji.

Oprócz drogi wykonana zostanie kanalizacja deszczowa oraz kanalizacja sanitarna i deszczowa na odcinku ul. Kolejowej.

Inwestycja ta w swoim zakresie rzeczowym obejmuje również budowę drogi w ulicy Kolejowej z kanalizacją deszczową i sanitarną na odcinku około 200 m. W ramach inwestycji wykonane zostaną min., obustronne chodniki przy ulicy Modrzejowskiej z miejscami parkingowymi oraz jednostronny chodnik przy ul. Kolejowej. Wykonanie drugiej części chodnika przy ulicy Kolejowej zrealizowane zostanie w odrębnym zadaniu inwestycyjnym, które obecnie jest przygotowywane.

Koszt tej inwestycji wyniesie 1 766 011,49 zł i jest to najniższa cena spośród 7 ofert które wpłynęły do Urzędu Miasta na wykonanie tego zadania.