"Wiosna w naszym mieście"

"Wiosna w naszym mieście"

Burmistrz Miasta Myszkowa Janusz Romaniuk zaprasza do wzięcia udziału w akcjach „Wiosenny ogród obok bloku” oraz „Posadź swoje drzewko na wiosnę” w ramach "Wiosny w naszym mieście".

„Wiosenny ogród obok bloku”

W czasie trwania akcji zostaną zakupione rośliny przeznaczone dla mieszkańców terenów osiedli mieszkaniowych-zabudowy wielorodzinnej.
Administratorzy osiedli przedstawią swoje projekty urządzenia zieleni wokół bloków, a my postaramy się im pomóc w zakupie roślin i nasadzeniu. Akcja ta ma sprawić, że nasze miasto się zazieleni, a tereny osiedli mieszkaniowych będą dużo atrakcyjniej wyglądać.

„Posadź swoje drzewko na wiosnę”

Akcja ma na celu spowodować, aby nasze miasto zazieleniło się. Do wzięcia udziału w akcji zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta, szkoły, przedszkola oraz inne instytucje. Planujemy wspólnie posadzić około 500 drzewek z gatunku klon jesionolistny. Drzewka będą do odbioru w dniach 21-23 kwietnia br. w Urzędzie Miasta Myszkowa. Sprawmy naszemu miastu piękny, zielony prezent na wiosnę.
Dodatkowych informacji udziela p. Milena Czerwik tel. 034/313-26-82 w.162, Urząd Miasta Myszków, p.261.