"My Favourite Song" po raz drugi

"My Favourite Song" po raz drugi

W środę 21 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie odbyła się druga edycja powiatowego konkursu piosenki angielskiej dla klas I- III „My Favourite Song”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Myszkowie.

Konkurs swoim patronatem objął Burmistrz Miasta Myszkowa Janusz Romaniuk, który, jak na patrona przystało, zadbał o to, aby zwycięzcy konkursu zostali godnie nagrodzeni. Każdy uczestnik konkursu wraz z dyplomem otrzymał nagrody książkowe i zestaw upominkowy, ponadto  zwycięzcy konkursu otrzymali DVD za zajęcie pierwszego miejsca, MP4 za miejsce drugie oraz MP3 za miejsce trzecie. Nie zapomniano także o przygotowujących ich nauczycielach, którzy otrzymali upominki i pisemne podziękowania.

Pomysłodawcą konkursu jest nauczycielka języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr  3 mgr Aneta Kondas, w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu konkursu pomagały mgr Małgorzata Wawrzyniak i mgr Anna ??akomska, także nauczycielki SP nr 3.

Do konkursu zgłosiło się 28 uczestników z 24 szkół z całego powiatu myszkowskiego. Jury w składzie: Burmistrz Miasta Myszkowa Janusz Romaniuk, Krystyna Jasińska-kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu UM oraz Agnieszka ??akomska - reprezentująca szkolę muzyczną w Częstochowie doceniło wysoki poziom uczestników konkursu.

Klasyfikacja:
I miejsce: Aleksandra Dąbek