Baśniowy Festiwal Sztuki Przedszkolaka

Baśniowy Festiwal Sztuki Przedszkolaka

25 maja na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie podsumowany został projekt artystyczno-edukacyjny pt. „Baśniowy Festiwal Sztuki Przedszkolaka”.

W realizację tego projektu zaangażowane zostały dzieci i opiekunowie ze wszystkich przedszkoli myszkowskich. Koordynatorem projektu była  Pani Anna Czyż, a honorowy patronat nad projektem objął Burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk.

W ramach projektu dzieci wykonały m. in. prace plastyczne wystawione na sali widowiskowej w MDK w Myszkowie, a swoje umiejętności artystyczne przedszkolaki pokazały podczas podsumowania tego projektu na scenie domu kultury, za co bardzo często zbierały gromkie brawa.

Na podsumowaniu realizacji projektu nagrody dla maluchów i pamiątkowe dyplomy dla opiekunów wraz z gratulacjami wręczył Burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, Krystyna Jasińska-kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz Anna Czyż koordynator projektu.

Wszystkim „maluchom” serdecznie gratulujemy !