Piknikowo i rodzinnie w szkołach i przedszkolach

Piknikowo i rodzinnie w szkołach i przedszkolach

Tradycją szkół i przedszkoli na terenie Gminy Myszków  są spotkania rodzinne.

W okresie maj – czerwiec organizowane były Pikniki Rodzinne niemal we wszystkich placówkach. Oczywiście jak zwykłe niezawodni byli rodzice, którzy zadbali o część gastronomiczną, piekąc wspaniałe ciasta oraz serwując pyszne dania z grilla i pieczonki. Dzieci zaprezentowały ciekawe programy artystyczne przygotowane pod kierunkiem nauczycieli: pokazy tańca towarzyskiego i nowoczesnego, skecze, małe formy teatralne, piosenki prozdrowotne i ekologiczne. Występom towarzyszyły różnego rodzaju zabawy piknikowe, konkursy rodzinne, spotkania ze sztuką, rodzinne popisy sportowe.

W czasie trwania pikników odbywały się loterie fantowe i kiermasze prac uczniów. W przedszkolu Nr 3 w czasie pikniku otwarto nowy plac zabaw.

Staraliśmy się uczestniczyć we wszystkich spotkaniach. Serdecznie dziękujemy za wspólną, wspaniałą zabawę, którą z pewnością  długo będą wspominać dzieci, rodzice, nauczyciele i my, pracownicy Urzędu Miasta.