Nowy kierunek w Wydziale Zamiejscowym ŚWSZ w Żarkach

Nowy kierunek w Wydziale Zamiejscowym ŚWSZ w Żarkach

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach uruchamia nowy kierunek "Ekonomia" w wydziale zamiejscowym w Żarkach.

Zgodnie z misją Uczelni studenci otrzymają wykształcenie dające wiedzę o organizowaniu działalności gospodarczej, dokonywaniu przemian, tworzeniu miejsc pracy dla siebie i innych. Kompleksowy program studiów oferuje zdobycie umiejętności zrozumienia istoty rynków oraz praw i zasad funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Wiedzy ekonomicznej dopełni zdolność dokonywania analizy i rozwiązywania problemów z zakresu zarządzania zasobami finansowymi, ludzkimi oraz rzeczowymi.

Szczegóły rekrutacji, treści programowe i inne przydatne informacje można uzyskać odwiedzając stronę www.swsz.pl lub pod nr telefonu (34) 314 80 99.