Dni Myszkowa 2010

Już dziś zapraszamy na Dni Myszkowa, które w tym roku odbywać się będą w dniach 3-5 września, na stadionie miejskim. Gwiazdami tegorocznych Dni Myszkowa będą: Ania Wyszkoni z zespołem ??zy, Trubadurzy, Jamal, Voyager, Silkqueen, oraz Kabaret Pod Wyrwigroszem. W tym roku obchodzimy również Jubileusz 60-lecia nadania naszemu miastu praw miejskich.

Zaczynamy żakinadą braci szkolnej o godz. 12. Przed Urzędem Miasta nastąpi symboliczne przekazanie władzy w ręce Myszkowskiej Młodzieży. Piątek, w całości należeć będzie do artystów z Myszkowa. Koncertowanie rozpoczną zespoły Fact Or Fiction i Lipstick On The Glass. Klimat niewątpliwie zmieni przedstawienie „Czerwony Kapturek szuka księcia” w wykonaniu uczniów PSP-3. Natomiast o 21 zapraszamy na koncert zespołu ShaleYesh, którego premierowy występ odbędzie się w czwartek, 2 września w MDK. Sobotnie popołudnie rozpocznie kapela To i Owo. Gwiazdą wieczoru będzie Ania Wyszkoni z zespołem ??zy. W niedzielny wieczór, skeczami, bawić nas będą liderzy sceny kabaretowej, czyli Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Dla najmłodszych mamy super niespodziankę- mini wesołe miasteczko. W tym kolorowym lunaparku, każde z Was na pewno znajdzie coś dla siebie. To tylko niektóre propozycje. Szczegółowy program znajdziecie Państwo na plakatach, które już z początkiem następnego tygodnia ukażą się na mieście.

Życzymy miłej zabawy !

Tegorocznymi sponsorami Dni Myszkowa są:
PZU
Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie