Nowe drogi na osiedlu mieszkaniowym przy Krasickiego

Nowe drogi na osiedlu mieszkaniowym przy Krasickiego

23 września br., ogłoszony został przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej budowy dróg na terenie osiedla mieszkaniowego przy ulicy Krasickiego w Myszkowie. Firmy, które chcą wziąć udział w przetargu mogą składać swoje oferty do 5 października br., w siedzibie Urzędu Miasta.

Dokumentacja techniczna będzie obejmować zaprojektowanie wewnętrznych dróg publicznych na terenie osiedla Krasickiego kategorii ruchu KR 2 i KR 3, o łącznej długości 1170 mb. W ramach opracowania zaprojektowane zostaną drogi, chodniki i zjazdy bramowe do ulicy. Ponadto zaprojektowana zostanie kanalizacja deszczowa o dł. ok.1170 m - z włączeniem projektowanego systemu kanałów deszczowych ulicznych do istniejącego kanału deszczowego z terenu PKS z odprowadzeniem do rzeki Warty.