Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Witamy wśród braci szkolnej

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Witamy wśród braci szkolnej

Dla pierwszaków jak i ich rodzin, pójście do szkoły jest bardzo ważnym wydarzeniem. Te pierwsze dni w nowym środowisku mały człowiek nie tylko pamięta przez całe życie, ale i atmosfera pierwszych dni w szkole, w pewien sposób wpływa na stosunek do niej. Dlatego też pierwszaki objęte są nie tylko specjalną ochroną, lecz także ich przyjęcie w poczet braci szkolnej planuje się w sposób szczególnie uroczysty. Tak było i tym razem.

W Szkole Podstawowej Nr 3, 5 listopada był świętem. Wtedy to, przy licznie zgromadzonych starszych kolegach oraz rodzicach, pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Lecz zanim ten ważny moment nastąpił, popisały się one bogatym programem artystycznym. Zaczęto, jak na ten dzień przystało, bardzo uroczyście, a mianowicie Polonezem. W jednobarwnych nakryciach głowy mali uczniowie prezentowali się bardzo dorośle. Później były solowe piosenki, recytacje i różnorodne scenki. Ten na szóstkę zdany egzamin, zakończył się ślubowaniem i mianowaniem na ucznia.

Uroczystego aktu mianowania dokonali burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk i z-ca dyrektora ZSP nr 3 Bogumiła Januszewska. Jednak tego dnia dla uczniów "Trójki" przygotowano jeszcze jedną niespodziankę, w ich to bowiem obecności nastąpił akt otwarcia kolorowego, pełnego atrakcji placu zabaw.

Najmłodszym z braci szkolnych ZSP nr 3 życzymy, by tanecznym krokiem przeszli przez szczeble edukacji w barwnej scenerii szkolnego życia.
 

23

WRZ

2014

3031

razy

czytano

2077/2731

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.