Odśnieżanie dróg - komunikat

Odśnieżanie dróg - komunikat

Uprzejmie informujemy, ze Gmina Myszków odpowiedzialna jest za odśnieżanie dróg gminnych na terenie miasta. Za odśnieżanie dróg powiatowych i wojewódzkich leżących na terenie miasta Myszkowa odpowiada Powiatowy Zarząd Dróg, którego siedziba znajduje się przy ul. Myszkowskiej 59 w Żarkach (tel: 034/314-89-96 lub 314-83-04).

Przypominamy, że w sprawie odśnieżania dróg gminnych należy dzwonić do firmy SANiKO w Myszkowie pod nr tel.: 034/313-14-82 lub do UM Myszków pod nr 034/313-26-82.

Drogi gminne odśnieżane są w pierwszej kolejności o nawierzchniach bitumicznych, a drogi gruntowe odśnieżane są na interwencje mieszkańców w kolejności zgłaszania według ustalonych standardów.

Poniżej prezentujemy wykaz dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych usytuowanych na terenie miasta Myszkowa:

Drogi wojewódzkie - nazwy ulic:
Letniskowa, Koziegłowska, Pułaskiego, Kościuszki (od zjazdu z wiaduktu do granicy z Żarkami), Wolności, Krasickiego, Paderewskiego, Rynek Mrzygłodzki (droga przebiegająca przekątnie przez Rynek), Krakowska (do Zawierckiej), Zawiercka.

Drogi powiatowe - nazwy ulic:
Słowackiego, Helenówka, Sikorskiego, 1 Maja (od skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego), Stawowa, Bory, Pińczycka, droga bez nazwy o symbolu DPS1715 (przebieg: od ul. Zawierciańskiej przy Roka przez ul. Zacisze oraz poprzez ul. Nierada i tory kolejowe w kierunku Włodowic).

Drogi gminne – nazwy ulic:
PCK, 3 Maja, Kościelna, Prymasa Wyszyńskiego, 1 Maja, Skłodowskiej, 11 Listopada, Spółdzielcza, Strażacka, Kwiatkowskiego, Polna, Miedziana, Stalowa, Żelazna, Średnia, Wąska, Jana Pawła II, Prusa, Osińska Góra, Pszenna, Dworska, Grzybowa, Ceramiczna, Kochanowskiego, Reja, Topolowa, Sadowa, Klonowa, Miła, Sobieskiego, Stefana Batorego, Powstańców Śląskich, Konopnickiej, Orzeszkowej, Ofiar Katynia, Żeromskiego, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Piastowska, Kraszewskiego, Gałczyńskiego, Sienkiewicza, Mickiewicza, Staszica, Reymonta, Asnyka, Broniewskiego, Boczna, Przyległa, Górna, Kamienna, Piaskowa, Tuwima, Majora Sucharskiego, Jagodzińska, Hubala, Ogrodowa, Zielona, Kręta, Kościuszki, Plac Dworcowy, Żytnia, Wesoła, Żarecka, Urodzajna, Dorodna, Żniwna, Ziemniaczana, Buraczana, Chmielna, Gryczana, Nowowiejska, Wronia, Pawia, Stolarska, Kowalska, Rymarska, Górnicza, Piekarska, Murarska, Gołębia, Wapienna, Żwirowa, Podgórna, Szewska, Sokola, Szczygła, Mokra, Jaskółcza, Kawcza, Słowicza, Orla, Bociania, Szpacza, Żurawia, Sowia, Strusia, Marszalka Piłsudskiego, Okrzei, Leśna, Szpitalna, Wojska Polskiego, Lotnicza, Korczaka, Powstania Styczniowego, Dywizjonu 303, Lipowa, Jaśminowa, Działkowców, Mała Szpitalna, Równoległa, Okopowa, Ciemna, Warta, Wierzbowa, Rybna, Wspólna, Szkolna, Zielna, Poprzeczna, Krucza, Ptasia, Widok, Pusta, Zaułek, Olszowa, Brzozowa, Świerkowa, Sosnowa, Grabowa, Akacjowa, Kasztanowa, Dębowa, Wiśniowa, Rolnicza, Piękna, Waryńskiego, Jedwabna, 8 Marca, Gruchla, Koronacyjna, Włodowska, Wyzwolenia, Czarnieckiego, Batalionów Chłopskich, Folwarczna, Armii Krajowej, Legionów, Jesionowa, Strugi, Pohulańska, Miodowa, Labry, Żelisławicka, Franulka, Chopina, Ustronie, Chabrów, Azaliowa, Macierzanki, Kameliowa, Zawilcowa, Goździkowa, Wrzosowa, Astrów, Tulipanowa, Kwiatowa, Namysłowskiego, Modrzejowska, Kolejowa, Mrzygłodzka, Krótka, Odlewnicza, Hutników, Różana, Partyzantów, Jaworznicka, Graniczna, Zamenhofa, Millenium, Papieska, Parkowa, Barwna, Malownicza, Tęczowa, Błękitna, Szeroka, Dobra, Ciasna, Odrodzenia, Rynkowa, Fabryczna, Robotnicza, Słoneczna, Chmurna, Chłodna, Bystra, Budowlana, ??owcza, Rysia, Lisia, Sarnia, Zajęcza, Myśliwska, Smudzówka, ??ąkowa, Siewierska, Królowej Jadwigi, Poniatowskiego, Rynek, Witosa, Dolna, Cegielniana, Rolna, Cmentarna, Młyńska, Nadrzeczna, Krakowska, Zacisze, Traugutta, Kilińskiego, Krzywa, Długa, Palmowa, Projektowana, Galenowa, Gospodarcza, Kwarcowa, Porębska, Pogodna, Spacerowa, Plac Sportowy, Nierada, Towarowa, Kowalczyki, Błotna, Ludowa, Pożarowa, Słowiańska, Storczykowa, Fiołkowa.