Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Myszków Rozwija możliwości

miastomyszkow.pl

Mapa

strony

Aktualności

Burmistrz złożył ślubowanie

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Burmistrz złożył ślubowanie

14 grudnia br, na sali sesyjnej myszkowskiego magistratu Burmistrz Myszkowa Włodzimierz Żak złożył uroczyste ślubowanie. Kilka dni wcześniej z rąk Krzysztofa Borowika, Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej otrzymał zaświadczenie o wyborze na stanowisko Burmistrza Miasta.  

Zdaję sobie sprawę, jaka odpowiedzialność na mnie spoczywa i w jak trudnej sytuacji jest teraz miasto. Wielu ludzi pokładło we mnie nadzieje i zrobię wszystko, aby ich nie zawieść – powiedział W. Żak tuż po złożeniu ślubowania. W dalszej części obrad sesji zadeklarował również aktywną współpracę z Radą Miasta na rzecz rozwoju Myszkowa. Chcę być skutecznym burmistrzem, zmienić coś w mieście i razem budować. Zależy mi na tym abyśmy wspierali się merytorycznie – powiedział burmistrz podczas swojego przemówienia do radnych.

Po swoim wystąpieniu Burmistrz Włodzimierz Żak otrzymał gratulacje i kwiaty od współpracowników z Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, oraz Starosty Myszkowskiego Leona Okraski.

Sylwetka nowego burmistrza:
Włodzimierz Żak jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Przez kilka lat pracował w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Ministerstwie Skarbu Państwa, oraz w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Ukończył liczne kursy w kraju i zagranicą dotyczące m.in. ekonomii rynkowej i analizy finansowej przedsiębiorstw, restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarządzania projektami UE, negocjacji z inwestorami, analizy projektów inwestycyjnych, kontroli przedsiębiorstw w specjalnych strefach ekonomicznych. Włodzimierz Żak jest również wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, w oddziale zamiejscowym w Chorzowie, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu ekonomii i analizy finansowej.

23

WRZ

2014

2395

razy

czytano

2090/2731

miastomyszkow.pl

Zdjęcie: Miasto Myszków z lotu ptaka.
Logo serwisu.
Zdjęcie: Galeria filmów.

Galeria zdjęć

Zdjęcie: Urząd Miasta Myszków
Zdjęcie: Galeria zdjęć.

Galeria filmów

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Newsletter

Ukryj moduł.