Jarmark Bożonarodzeniowy po raz czwarty

Jarmark Bożonarodzeniowy po raz czwarty

Niech te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą pełne ciepła i miłości rodzinnej, niech szczęście zawita do każdego domu w Nowym Roku 2011 - powiedział burmistrz  Włodzimierz Żak, zapalając w niedzielny wieczór świąteczne drzewko przed Miejskim Domem Kultury.

Symboliczne zapalenie choinki, w blasku zimnych ogni, było punktem kulminacyjnym IV Świątecznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, zorganizowanego jak zwykle przez Wydział Promocji i Rozwoju UM i Miejski Dom Kultury. Impreza ta cieszy się coraz większym powodzeniem, gromadząc coraz większą rzeszę, zarówno wystawiających się, jak i odwiedzających. Swoje stoiska zamieściły myszkowskie szkoły i Środowiskowe Domy Samopomocy. Niebywałą frajdę mieli najmłodsi. Różnorodność i barwność stoisk mogła przyprawić o chęć posiadania wszystkiego. Dźwięki kolęd, mikołajowe czapki na głowach zebranych i zapach piernikowych ciastek wprowadził nas w  najpiękniejszy z okresów, czas oczekiwania na przyjście Dzieciątka.

Dopełnieniem był występ „Trójeczki” - uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Myszkowie i koncert kolęd w wykonaniu Jurajskich Igraszek.

1903