Podsumowanie Zina Cup

Podsumowanie Zina Cup

W dniu 21.01.2011 r. na Hali Liceum Ogólnokształcącego im. mjr Henryka Sucharskiego w Myszkowie odbyła się 9. kolejka oraz zakończenie rozgrywek sezonu jesiennego Halowej Ligi Piłki Nożnej Zina Cup 2010/2011.

Burmistrz Miasta Myszkowa – Pan Włodzimierz Żak, Dyrektor MOSiR Myszków – Pan Piotr Wysocki wraz z organizatorem rozgrywek Panem Markiem Fajerem, wręczyli drużynom puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Poniżej przedstawiamy wyniki 9. kolejki z dnia 21.01.2011 r.

GORZKÓW TEAM - ZUP J. DOROBISZ (2-3) 4-4
Bramki: Gorzków : Frączyk R. 2, Haładus A., Frączyk K.
ZUP Dorobisz : Napora 2, Postawa, Czajkowski

TRIBAG - ORLE GNIAZDO (5-0) 10-4
Bramki : TRIBAG : Gradek 3, Będkowski, Mućko, Morawiec, Marcińczyk, Gordel, Kaźmierczak, Morel (sam.)
Orle Gniazdo : Bojda 2, Krysik, Borek

KACPER - ZAJAZD HETMAN (3-0) 5-5
Bramki : Kacper : Ruciński 3, Nocuń 2
Zajazd Hetman : Tylkowski 2, Nyziak, Chwastek, Gębka

CENTRUM - KRISBUT (0-0) 3-4
Bramki : Centrum : Dubiak, Wróbel, Trepka J. (sam.)
Krisbut : Lamch A. 2, Lamch P., Maciąg

JARTER ŻARKI - Z??OTY POTOK CONTEST (1-1) 2-1
Bramki : Jarter : Poznański, Lamch A.
Złoty Potok : Dłubała

TABELA

1. KRISBUT 9 25 38-19
2. TRIBAG 9 22 46-21
3. KACPER 9 17 39-26
4. Z??OTY POTOK CONTEST 9 15 37-26
5. ZAJAZD HETMAN 9 13 31-28
6. JARTER ŻARKI 9 13 22-27
7. ZUP J.DOROBISZ 9 8 24-37
8. GORZKÓW TEAM 9 7 23-34
9. CENTRUM 9 4 20-40
10. ORLE GNIAZDO 9 4 23-46

Klasyfikacja Króla Strzelców:
16 - Nocuń (Kacper)
12 - Czerwiński R. (Złoty Potok), Ruciński (Kacper)
10 - Kościański (Złoty Potok)
9 - Gradek (TRIBAG)
8 - Sołtysik M., Lamch A.(obaj Krisbut), Gustaw (Zajazd Hetman)
7 - Lewicki (Krisbut), Zachara, Marcińczyk (obaj TRIBAG), Suliński (Złoty Potok)
6 - Haładus M. (Gorzków), Nyziak (Zajazd Hetman), Lamch A. (Jarter)
5 - Wnuk (Kacper), Dorobisz K., Haładus A. (obaj Gorzków), Sołtysik D. (Krisbut), Dubiak (Centrum), Będkowski, Mućko, Morawiec (wszyscy TRIBAG), Czajkowski (ZUP Dorobisz) , Tylkowski (Zajazd Hetman)
4 - Szczepaniak N., Borek (obaj Orle Gniazdo), Świtała (Centrum), Lamch M. (Jarter), Jarząbek, Postawa, Napora (wszyscy ZUP Dorobisz), Gębka (Zajazd Hetman)
3 - Maślankiewicz (Jarter), Kopecki (Centrum), Lipski (TRIBAG), Danek (ZUP Dorobisz), Frączyk R. (Gorzków), Dłubała (Złoty Potok)
2 - Czerwiński M., Lotkowski K. (obaj Złoty Potok), Lebiocki, Ludwikowski (obaj Kacper), Brodziński (Krisbut), Szczepaniak K., Nowiński, Szymak, Koral, Krysik, Bojda (wszyscy Orle Gniazdo), Cupiał, Podlejski, Poznański (wszyscy Jarter), Marchewka, ??azarski (obaj Zajazd Hetman), Kwarciak, Mięta (obaj Centrum), Trepka P., Lamch P. (obaj Krisbut), Frączyk K. (Gorzków)
1 - Morel, Majuch, Lichterowicz (wszyscy Orle Gniazdo), Fajer, Bonczek, Lamch P., Maciąg (wszyscy Krisbut), Wiewiór, Nowak, Jakubiec, Chwastek (wszyscy Zajazd Hetman), Jarosz, Krawczyk, Gordel, Kaźmierczak (wszyscy TRIBAG), Majuch (Kacper), Król, Hocaś, Samuel (wszyscy Jarter), Cichor, Kurowski, Wróbel (wszyscy Centrum), Bojda, Błaszczyk, Laszczyk B., Laszczyk D. (wszyscy ZUP Dorobisz), Kolan (Złoty Potok), Janocha, Dorobisz A. (obaj Gorzków)

samobójcze:
1 - Dorobisz (Gorzków), Laszczyk (ZUP Dorobisz), Morel (Centrum), Trepka J. (Krisbut)

W podsumowaniu sezonu jesiennego Halowej Ligi Piłki Nożnej Zina Cup 2010/2011 rozegranych zostało 9 kolejek:

I miejsce zajęła drużyna KRISBUT MYSZKÓW
II miejsce zajęła drużyna TRIBAG
III miejsce zajęła drużyna KACPER
IV miejsce zajęła drużyna Z??OTY POTOK CONTEST
V miejsce zajęła drużyna ZAJAZD HETMAN
VI miejsce zajęła drużyna JARTER ŻARKI
VII miejsce zajęła drużyna ZUP J.DOROBISZ
VIII miejsce zajęła drużyna GORZKÓW TEAM
IX miejsce zajęła drużyna CENTRUM
X miejsce zajęła drużyna ORLE GNIAZDO

W klasyfikacji najlepszy zawodnik, puchar oraz pamiątkowy dyplom otrzymał ??ukasz Marcińczyk z drużyny TRIBAG.

W klasyfikacji najlepszy bramkarz, puchar oraz pamiątkowy dyplom otrzymał Tomasz Stańczyk z drużyny KRISBUT MYSZKÓW.