Pracowity weekend piłkarzy UKS MOSiR Myszków

Pracowity weekend piłkarzy UKS MOSiR Myszków

W dniu 12.03.2011 r. (sobota) piłkarze UKS MOSiR Myszków rocznik 2001, trenujący pod okiem trenera Mirosława Uzara wzięli udział w ogólnopolskim  halowym turniej u piłki nożnej o puchar orła 2011 rocznik 2001. Mimo, że był to dopiero ich debiut, to praca jaką wykonali na boisku była niezwykła. Nasza młoda drużyna zajęła X miejsce.
Skład drużyny: Kopecki Igor, Zych Alan, Lech Marcel, Mazanek Bartłomiej, Dąbrowski Kacper, Cupiał Dawid, Sularz Tomasz, Wodzyński Krystian, Pikuła Wiktor, Kubisa Kacper, Stefański Wiktor.

Dzień później piłkarze UKS MOSiR Myszków rocznik 2000, trenujący pod okiem trenera Jacka Wosia, wzięli udział w  pierwszym turnieju im. Karola Kossoka w Katowicach. W zawodach brało udział łącznie 8 drużyn z Katowic, Chrzanowa, Tych, Mikołowa, Wyr oraz ??agiewnik. Zwycięską drużyną turnieju został UKS MOSiR  Myszków, drugie miejsce przypadło 1 FC Katowice a trzecie miejsce przypadło drużynie AKS Mikołów. Wszyscy zawodnicy wykazali się ambitną walką i sportową postawą na boisku. Najlepszym bramkarzem turnieju został Maciej Pilarski, wychowanek UKS MOSiR Myszków.
Skład drużyny: Paweł Sychowicz, Igor Sychowicz, Bartosz Marędowski, Dawid Pikuła, Jakub ??apaj, trener Jacek Woś; dół: Szymon Kolasa, Mateusz Ziętkiewicz, Rafał Słociński, Maciek Pilarski, Maciek Bielawski, Kacper Kostrzewa, Kacper Niedzielski, Damian Torbus.