33. Rodzinny Zlot Turystyczny

33. Rodzinny Zlot Turystyczny

Osiedlowy Klub Turystyczny PTTK „M-2” w Myszkowie wraz z Myszkowską Spółdzielnią Mieszkaniową, Komendą Powiatową Policji, firmą „Polimer II” i Stowarzyszeniem „Podlas” w Myszkowie oraz Wydziałem Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Myszkowa zapraszają w niedzielę,  17 kwietnia  2011 r. na 33. Rodzinny Zlot Turystyczny z metą na boisku „Podlas” (vis-a-vis Ciepłowni przy ul. Jana Pawła II w Myszkowie).

Wpisowe za udział w rajdzie wynosi 5 zł od osoby.

W ramach tej opłaty uczestnik otrzyma:

- prawo startu w konkursach na mecie zlotu (z nagrodami)
- okolicznościową odznakę zlotową
- lampkę rowerową
- odbitkę okolicznościowej pieczątki
- gorący posiłek turystyczny (funduje Pizzeria CAPRI z Myszkowa)
- punkty na zdobywaną odznakę turystyki kwalifikowanej (np. 10 pkt. na KOT)
- uczniowie SP mają wyjątkową okazję do uzyskania karty rowerowej (policyjny egzamin z umiejętności jazdy rowerem na mecie Zlotu)

Rodziny (rodzice + dziecko albo jedno z rodziców + dwoje dzieci) wpłacają tylko 10,00 zł wpisowego.
Na mecie rozegrane zostaną konkursy zręcznościowe (udział w nich nie jest obowiązkowy, ale wskazany).

Zgłoszenia udziału w Zlocie przyjmowane są do 7 kwietnia, w czwartki w godzinach 18.00 – 19.00 w siedzibie Klubu PTTK „M-2” w Myszkowie przy ul. Sikorskiego 55 b (parter); wpłat można tez dokonywać na konto Klubu PTTK „M-2” w Banku Śląskim w Myszkowie nr 48 1050 1168 1000 0022 7369 1796

Zlot odbędzie się bez względu na pogodę; uczestnicy biorą w nim udział na własną odpowiedzialność. Dzieci powinny uczestniczyć w imprezie pod opieką dorosłych.

Otwarcie mety i rozpoczęcie konkursów w samo południe.

Udział w zlocie polega na przejściu w spacerowym tempie dowolnej trasy prowadzącej do miejsca spotkania turystów na boisku „Podlas” w Myszkowie. Piechurzy, rowerzyści, motorowcy, bądź turyści konni, pokonują dowolne  trasy turystyczne tak dobrane, by tuż przed południem w dniu zlotu przybyć na metę imprezy. Spóźnialscy mogą stracić możliwość uczestniczenia w konkursach.

Wyjazd rowerzystów sprzed siedziby klubu o godz. 9.30 oraz o godz. 10.00 z boiska „Podlas” w Myszkowie.

Więcej na stronach www.m2.myszkow.pttk.pl oraz www.podlas.org.pl

Telefon komandora 0 600 384987, telefon przedstawiciela stowarzyszenia „Podlas” 0 602 722 253